Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
215 postów 225 komentarzy

zbieracz linków

Marcus Wright - subiektywnie wybieram linki do różnych informacji w sieci Internet, czasem dodam jakiś złośliwy komentarz, czasem nic nie trzeba dodawać.

ks. Natanek wyklęty za krytykę?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Słowa ks. Piotra Natanka do Radosława Sikorskiego oraz przywódców Polski, którzy to przyjmują kurs oddania Polski w niewolę.

Rada Stała Konferencji Episkopatu przestrzegła katolików przed popieraniem idei głoszonych przez suspendowanego ks. Piotra Natanka. Rada zwraca uwagę, że sprawowane przez niego msze św. są świętokradcze, a udzielane rozgrzeszenia – nieważne.

KOMENTARZE

  • Tak, to już teraz widać
    Widać tu jasno dlaczego muszą koniecznie coś z x Natankiem zrobić. Napad na Sikorskiego i na UE, największe świętości, to już za wiele.
  • O co chodzi - już sama nie wiem
    Zrobili nagonke i wielką propagandę o nazwie "Natanek - Szatanek" nie przemyślawszy chyba wcześniej... Początkowo myślałam, że może być to metoda szatana, w końcu "ten, który dzieli", po której Kościół jeszcze bardziej będzie atakowany przez media, a ludzie odejdą z powodu radykalności jednego popularnego księdza, mogłoby też chodzić w tym działaniu o podział Kościoła, jak kiedyś robił to Luter czy inni. Ale tak sobie myślę, że odpowiednie subiektywne nagłośnienie przez media i przełożeni ks. Natanka, którzy mogą mieć lewicowe poglądy - to wystarczy by zmienić obraz dobrego, aktywnego i w końcu mówiącego konkretnie księdza, mogącego wiele zrobić dla kraju w zbuntowanego szaleńca... A tacy księża zdarzają się, nawet na wyższych stanowiskach. Weźmy na przykład takiego biskupa Nossola w Opola, który od lat wspiera lewicę (oraz środowiska niemieckie wrogie Polsce) i dzięki któremu mała Akademijka Pedagogiczna w Opolu zyskała tytuł Uniwersytetu Opolskiego. I żeby tego było mało posadki załatwiono tam czołowym komunistom z tego regionu, na czele z ubekiem prof. Nicieją, odpowiedzialnym za conajmniej dwa morderstwa już po obaleniu komuny, a który dotąd jest nietykalny, a nawet brał udział ostatnio w wyborach do Senatu. W zamian za te zasługi Uniwersytet jest imienia biskupa Nossola. Niedawno Nossola zastąpił nowy biskup - Czaja. Ten z kolei kontynuuje dzieła swego kolegi, udostępniając antypolskiej organizacji Ruch Autonomii Śląska swoje biura przy katedrze opolskiej. Gazeta Polska pisała do ks. Czaji w tej sprawie, ażeby wycofał to co zrobił dla tej organizacji, albo straci zaufanie środowisk prawicowych na opolszczyźnie. Czaja wolał stracić zaufanie prawicy i podwładnych prawicowych księży patriotów. Woli współpracować z lewicą i pseudo-ślązakami, których dążeniem jest zrobienie z tego województwa najpierw osobnego kraju a później landu niemieckiego. Tak sobie myślę, że jeśli podobnych przełożonych ma ks. Natanek i jeśli dodatkowo dochodzą do tego odpowiednio przygotowane media odpoweidnio przedstawiając jego wizerunek wyrwany z kontekstu... możliwe że wielu ludzi źle oceniło tego księdza.
  • Rada Stała Konferencji Episkopatu gazet wybiórczej nadaje
    kogo oni jeszcze chcą oszukać .precz z żydokomuną

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31